Jak znaleźć dziewczynę przez internet.

Jak znaleźć dziewczynę przez internet.

Jeśli czytasz tego bloga, to pewnie od jakiegoś czasu jesteś sam. Zaczyna Ci to coraz bardziej doskwierać? Nikt nie lubi samotności. Na pewno zadajesz sobie często to pytanie: Jak znaleźć dziewczynę? Może przez internet?

Sposób na samotność.

Bycie singlem ma wiele plusów, jednak na dłuższą metę potrafi być uciążliwe. Zaczyna pojawiać się pytanie: jak znaleźć dziewczynę? W dorosłym życiu obracamy się w dość zamkniętym kręgu znajomych, co utrudnia poznawanie nowych osób. W pomocą przychodzi internet.

Jak znaleźć dziewczynę przez internet?

Jeśli myślisz znalezieniu dziewczyny przez internet, powinieneś zastanowić się gdzie można je poznać. Najlepszym miejscem są portale randkowe.
Kilka powodów dlaczego portale randkowe to dobry pomysł:

  • Kobiety na portalach randkowych, zalogowały się po to, aby kogoś poznać.
  • Możesz poznać dużo dziewczyn w krótkim czasie. Co zwiększa szansę na umówienie się z którąś z nich.
  • Jeśli jesteś nieśmiały, rozmowa przez internet będzie dużo prostsza niż np. podejście do dziewczyny na ulicy.
  • Nic nie tracisz. Zamiast scrollować facebooka, możesz założyć swój profil i zobaczyć co się stanie.
Jak znaleźć dziewczynę przez internet

Działaj.

Najważniejsze jest podjęcie działania, w celu znalezienia swojej drugiej połówki. Znalezienie dziewczyny przez internet jest dużo prostsze niż w realnym świecie, jednak nic nie przyjdzie samo. Wybierz najlepszy portal, zarejestruj się, stwórz dobry profil i zacznij poznawać dziewczyny. Wiele osób boi się tego, ponieważ przez długi czas nie flirtowało i boi się wygłupić. Jednak najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.

Nie poddawaj się.

„Główną przyczyną niepowodzeń z kobietami jest brak kontaktu z nimi.” Nie możesz spodziewać się sukcesów z kobietami, jeśli do tej pory z nimi nie rozmawiałeś. Nawet jeśli jakaś relacja nie przetrwa, traktuj to jako naukę i doświadczenie. Z każdą poznaną kobietą, przeprowadzoną rozmową czy randką stajesz się coraz bardziej obyty. Wyzbywasz się stresu i lęku przed kobietami, co sprawia, że będziesz coraz bardziej atrakcyjny w oczach innych kobiet.

Pierwsze rozmowy, pierwszy flirt po długiej przewie może być drewniany i nieudany. Możesz spotkać się z tym, że dziewczyna nie odpisuje, lub mówi otwarcie, że nie jest zainteresowana. Jednak nie zniechęcaj się. Próbuj dalej i analizuj co możesz zrobić lepiej.

Umów się na randkę.

Nie przeciągaj internetowych rozmów. Twoim celem jest spotkanie kobiety na żywo i do tego powienieneś dążyć. Oczywiście nie proponuj spotkania po wymianie trzech zdań. Jednak pamiętaj, że portal randkowy to środek do celu. Aby znaleźć dziewczynę i stworzyć z nią związek musisz ją spotkać, więc rób wszystko, aby stało się to jak najszybciej.

Pracuj nad sobą.

Pamiętaj o pracy nad sobą. Spraw abyś był coraz bardziej atrakcyjny dla innych kobiet. Doskonal swoje umiejętności rozmowy. Zadbaj o swój wygląd. Znajdź pasję, która będzie inspiracją dla innych. Pracuj na to, aby kobiety same chciały stać się częścią Twojego życia. Rób to poprzez dbanie o swoją jakość życia. Jeśli masz wysokie wymagania wobec innych, powinieneś mieć też wysokie wymagania wobec siebie.

Dodaj komentarz