Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym?

Jak stworzyć dobry profil na portalu randkowym?

Profil na portalu randkowym jest twoją wizytówką. Pierwszym wrażeniem, które robisz na dziewczynie, która ma szansę Cię poznać. Warto postarać się, aby to wrażenie było dobre.

Dlaczego dobry profil jest ważny?

Wielu facetów uważa, że profil nie ma zbyt dużego znaczenia. Liczy się tylko to czy jesteś przystojny i ile masz pieniędzy. Jest w tym oczywiście ziarno prawdy, ponieważ twój wygląd i status są ważne w całym procesie, jednak nie musisz być milionerem, ani modelem, żeby poznawać atrakcyjne kobiety w internecie.

Szczególnie jeśli nie jesteś mega-atrakcyjnym facetem, powinieneś zadbać o swój profil – dobrze przygotowany zwiększy Twoje szanse.

Jeśli używasz portalu randkowego, to robisz to po to, aby znaleźć dziewczynę. Na pewno poświęcasz temu sporo czasu, pisząc do nieznajomych i przeglądając kolejne kobiety. Obmyślasz najlepsze teksty otwierające. Zaniedbując swój profil palisz masę okazji, ponieważ dziewczyny mogą ocenić cię tylko po tym co tam wpiszesz i pokażesz na zdjęciach.

Zastanawiasz się co napisałeś źle, że nie odpisała. Tymczasem ona zrezygnowała bo uznała cię za nudziarza oglądając właśnie – twój profil.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest aby wybrać odpowiedni portal randkowy! Sprawdź nasz ranking!

jak wybrac zdjecie na portal randkowy

Kilka powodów, dla których warto zrobić dobry profil:

 • Zwiększasz szansę, że dziewczyny same będą do Ciebie pisać.
 • Zwiększasz szansę, że dziewczyny będą chętne do rozmowy czy spotkań.
 • Atrakcyjniejsze dziewczyny będą w Twoim zasięgu
 • Łatwiej będzie ci rozmawiać, ponieważ dziewczyna będzie pozytywnie nastawiona już na starcie.
 • Dziewczyna będzie miała o co pytać.
 • Raz zrobiony profil zostaje i daje efekty cały czas.

Opis

Opis to jedna z najważniejszych rzeczy na twoim profilu randkowym. Często jest decydującym czynnikiem. Jeśli twój opis będzie słaby to nawet jeśli masz super poczucie humoru i potrafisz je pokazać przez rozmowę na czacie, to nie będziesz miał takiej szansy, bo dziewczyny nie będą chciały w ogóle nawiązać kontaktu.

jak stworzyć dobry opis profilu randkowego

Jak stworzyć dobry opis?

Wyróżnij się.

Na pewno inny niż wszyscy. Na 1 kobietę w zależności od portalu randkowego przypada kilku gości. Pocieszający jest fakt, że profile większości z nich wyglądają tak samo. Dlatego nie zaczynaj z poziomu „taki sam jak inni”. Nie pisz, że jesteś „normalnym, miłym facetem”, że „Nie lubisz o sobie mówić”, czy innych wstawek które sugerują „wszystko jedno czy wybierzesz mnie czy kogoś innego.. jestem taki jak reszta”. Skazujesz się wtedy na porażkę na starcie.

Miej wymagania.

Musisz dać do zrozumienia, że nie jesteś desperatem, który weźmie cokolwiek. Nie mów, że szukasz „kobiety, która zaakceptuje mnie takiego jakim jestem”, „kobiety, która mnie zrozumie i obdarzy miłością”. Nie dawaj sygnałów, że jesteś samotny i nie sugeruj, że szukasz kobiety, która wypełni twoje puste i słabe życie. Pokaż swoją wartość. Wykaż się.. choć trochę.
Nie zostawiaj pustego pola w miejscu na opis. To pierwsze miejsce w które Kobieta spojrzy po odczytaniu Twojej wiadomości, lub trafieniu na Twój profil. Nie zmarnuj tego.

Nie proponuj ślubu.

Wielu facetów piszę w swoich opisach, o chęci na związek. Tworzenie rodziny. Kobiety czytając taki tekst, wyobrażają sobie, albo gościa który kłamie – żeby poruchać, albo desperata – który boi się zostać sam na zawsze.

Nie szukaj kochanki.

Jest wiele dziewczyn, które szukają przygód na portalach randkowych. Jednak nie chcą aby ktoś tak o tym myślał. Same przed sobą często nie chcą się do tego przyznać. Wyobraź sobie, że piszesz, że szukasz szybkiej przygody i odzywa się do ciebie dziewczyna. Czy sam o niej nie pomyślałbyś źle? Dziewczyny chcą poznać kogoś fajnego i być „zaskoczone”, że wylądowały z nim w łóżku.. „same nie wiedząc, jak to się stało”.

Zapytaj dziewczyn.

Jeśli zastanawiasz się co możesz poprawić w swoim profilu, to zapytaj dziewczyn z którymi udało Ci się nawiązać kontakt: co pomyślały, kiedy przeczytały Twój opis? Możesz się zdziwić 😉

Zdjęcie

Zdjęcie to bardzo ważny element Twojego profilu. Nawet jeśli nie urodziłeś się przystojniakiem, to są inne rzeczy którymi możesz podnieść swoją atrakcyjność. Faceci są w lepszej sytuacji niż płeć piękna.

Jakie zdjęcie dodać do portalu randkowego?

Na portalu randkowym to Ty wybierasz zdjęcia, które mają być widoczne dla potencjalnych partnerek. Możesz więc postarać się, aby prezentować się lepiej niż w rzeczywistości.

Oczywiście nie chodzi o umieszczanie zdjęć poprawianych fotoszopem, czy tych w okresie życiowej formy. Nie ma jednak powodu, aby wrzucać zdjęcie na którym wyglądasz niekorzystnie. Wiele zdjęć odstrasza kobiety i należy ich unikać. Jeśli piszesz ciekawe, kreatywne wiadomości, ale rzadko kiedy cieszysz się zainteresowaniem to bardzo możliwe, że problem leży właśnie w zdjęciu.

 • Jeśli jesteś niski, to nie wrzucaj zdjęć w grupie, gdzie Twój wzrost będzie rzucał się w oczy.
 • Nie spinaj się do zdjęcia, emanuj pozytywną energią i uśmiechem.
 • Wciągnij lekko brzuch do zdjęcia, jeśli nie masz super formy. Nie całkowicie, z wyczuciem, tak abyś wyglądał dobrze, ale naturalnie.
 • Jeśli masz ciekawe pasje, lub lubisz podróże i masz to na zdjęciach to może być to świetna wizytówka. Jednak nie staraj się na siłę szpanować którymś z elementów Twojego życia.
 • Pamiętaj, że nie warto robić z siebie kogoś kim nie jesteś. Efektem tej całej zabawy, ma być poznanie kogoś z kim nawiążesz dłuższą lub krótszą relacje. Jeśli na samym starcie dziewczyna zauważy że kłamiesz w opisie i na zdjęciach to ciężko ci będzie zdobyć jej zaufanie.

Jakość zdjęcia

Pamiętaj aby robić zdjęcia w dobrym świetle. Zdjęcia na zewnątrz staraj się robić o poranku lub o świcie. Chyba, że zdjęcie jest naprawdę świetnej jakości i doświetlone, ale z reguły lepiej sprawdzają się fotki robione za dnia. Nie chodzi o prześwietlone zdjęcie. Jakość jest bardzo ważna.

Nie potrzebujesz profesjonalnego fotografa, aby zrobić ładne zdjęcia. Upewnij się, że nie są rozmazane czy prześwietlone. Żyjemy w dobie smartfonów z czterema aparatami z tyłu i dwoma z przodu, jeśli twoje zdjęcie profilowe jest słabej jakości to można wyciągnąć wiele negatywnych wniosków na Twój temat.

Poproś o opinię

Podobnie jak przy opisie, warto zapytać dziewczyn z którymi piszesz, o to czy podobają im się Twoje zdjęcia. Nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić swoich własnych fotek. Taka opinia może być warta bardzo dużo.

 

 

 

 

Dodaj komentarz