Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, na portalu randkowym?

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną, na portalu randkowym?

Zobacz jak zacząć rozmowę, na portalu ogłoszeniowym, tak żeby zainteresować sobą dziewczynę. Zobacz przykłady pierwszej wiadomości.

Dlaczego pierwsza wiadomość jest tak ważna?

Jeśli nie potrafisz pisać wiadomości, które zaciekawią kobietę, to nie masz szans na umawianie się na randki przez internet. Możesz być najcudowniejszym facetem na całym portalu, ale nic to nie da, jeśli dziewczyna się o tym nie dowie. Nie dowie się, jeśli zignoruje Twoją wiadomość i nie będzie Cię chciała poznać.

Ciągłe „zlewki” mogą powodować u ciebie obniżenie motywacji do poznawania nowych kobiet. Będziesz szukał przyczyny w sobie, irytował się i dołował. Pracuj nad swoimi wiadomościami otwierającymi, tak aby były coraz skuteczniejsze.

Jeśli będziesz analizował swoje wiadomości, to możesz wykorzystać to później poza portalem randkowym. Będziesz wiedział jak zacząć rozmowę z dziewczyną np. na facebooku, czy po prostu w sms’ach z nowo poznaną dziewczyną na mieście. Warto więc się do tego przyłożyć. Pamiętaj – najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

Co napisać do dziewczyny w pierwszej wiadomości?

Są 3 główne zasady, jak zacząć rozmowę z dziewczyną na portalu randkowym. Wiadomość musi:

 • Przykuć jej uwagę
 • Pokazać, że przeczytałeś jej profil
 • Dać powód, żeby odpisała

Pamiętaj, aby wybrać odpowiedni portal randkowy, na którym będą aktywne i zainteresowane kobiety. Sprawdź naszą listę polecanych portali.

1.Przykuj jej uwagę

Na portalach randkowych jest dużo atrakcyjnych kobiet. Jednak jeszcze więcej jest facetów, którzy chcą je poznać. To oznacza, że atrakcyjna kobieta najprawdopodobniej dostaje ogrom wiadomości. Najczęściej nawet nie czyta wszystkich. Dlatego, jeśli przykujesz jej uwagę i sprawisz, że przeczyta Twoją wiadomość, to jesteś już krok do przodu.

Większość facetów wysyła standardowe, nudne wiadomości, które nie wzbudzają żadnych emocji. Dziewczyna, która dostaje ich kilka dziennie, jest już tym znudzona. Spróbuj ją zaciekawić, rozśmieszyć, zadziwić. Spróbuj wywołać jakiekolwiek (pozytywne) emocje.

2.Pokaż, że czytałeś jej profil.

Większość facetów patrzy tylko i wyłącznie na wygląd dziewczyny. Nie interesuje ich to, jakie ona ma zainteresowania, cechy charakteru. Nie są ciekawi jaką jest osobą. Jeśli pokażesz, że przeczytałeś to, co napisała o sobie, to będzie oznaczać, że dla ciebie wygląd to nie wszystko.

Większość facetów czyta opisy. Dla większości facetów atrakcyjne jest, kiedy dziewczyna w swoim opisie, mówi o jakimś ciekawym hobby. Jednak kiedy piszą do niej to skupiają się już na wyglądzie. To błąd.

3.Daj jej powód, żeby odpisała.

Dziewczyna (przynajmniej na początku relacji) ma lepszą pozycję. Nie musi się starać i nie zależy jej tak bardzo jak nam. To naturalne, kiedy codziennie dostaje kilka, lub kilkadziesiąt wiadomości. Jeśli nie będzie wiedziała co napisać, to łatwiej o to, że coś ją oderwie od tej konwersacji, lub odłoży odpisanie na później. Nawet jeśli facet ją zainteresuje.

Jak zachęcić ją, żeby odpisała? – Zadaj pytanie.

Naturalne jest, że na pytania się odpowiada. Jeśli chociaż trochę zainteresuje się Twoją wiadomością, która będzie zakończona pytaniem, to duża szansa, że odpowie „z automatu”.

Kolejnym plusem tej metody jest fakt, że jeśli zapytasz ją o coś, to pokażesz swoje zainteresowanie jej osobą. Pokażesz, że jesteś jej ciekaw. Każdy lubi mówić o sobie, więc może to być bardzo dobry wstęp, żeby dziewczyna się otworzyła. Oczywiście pytanie nie może być z kosmosu. Zapytaj o coś, co widziałeś na jej profilu, lub na zdjęciach. Jeśli o czymś napisała, lub wyeksponowała na swoich zdjęciach, to znaczy że to dla niej istotne. Możesz napisać co o niej myślisz na podstawie jej zdjęć i profilu i zapytać czy się nie mylisz. Jeśli pytanie wywoła w niej jakieś emocje, to tym bardziej zwiększysz szansę, że ci odpisze.

jak zaczac rozmowe z dziewcyzna

Jak się z nią umówić?

Jeśli dziewczyna odpowiada Ci, nawet bardzo krótko – jednym zdaniem. To znaczy, że jest chociaż minimalnie zainteresowana. Na portalach randkowych kobiety nie odpisują z grzeczności. Jeśli dostałeś jakąkolwiek odpowiedź – to dobry znak. Jednak takie krótkie wiadomości to też znak, że musisz się postarać.

Jeśli dziewczyna odpisuje z zaangażowaniem, zadaje pytania i widać, że jest chętna do rozmowy, to znaczy że zainteresowałeś ją na tyle, że możesz się z nią umówić.

Jeśli żadna dziewczyna nie odpisuje na Twoje wiadomości, to najprawdopodobniej problem leży w słabym profilu, który zamiast zachęcać – odstrasza.

Jak napisać pierwszą wiadomość do dziewczyny – Przykłady.

Każda sytuacja jest inna. Najważniejsze to być sobą. Jednak poniżej znajdziesz kilka przykładów pierwszych wiadomości.

 • Kiedy zobaczyłem Twoje zdjęcia bardzo się zdziwiłem. To niesamowite co można dziś zrobić photoshopem.
 • Widzę, że trenujesz koszykówkę. Też lubię sport, od jak dawna trenujesz?
 • Widzę, że jesteś typem podróżnika. Masz jakieś wymarzone miejsce, do którego chcesz pojechać?
 • Po twoim opisie i zdjęciach mam wrażenie, że jesteś bardzo żywa i energiczna. Dobrze zgaduje?

Jak nie pisać?

Są wiadomości, których należy wystrzegać się jak ognia, jeśli piszemy do nieznajomej dziewczyny i chcemy ją poznać.

 • Hejka!
 • Co słychać, piękna?
 • Jak mija dzień?
 • Co u Ciebie?
 • Masz ochotę popisać?

Dodaj komentarz