Jak dobrze flirtować z dziewczyną przez internet? [8 ZASAD]

Jak dobrze flirtować z dziewczyną przez internet? [8 ZASAD]

Fundamentem szukania drugiej połówki w internecie jest flirt. Jeśli chcesz osiągać dobre wyniki, to musisz opanować tę sztukę. W tym artykule poznasz najczęstsze błędy, które faceci popełniają kiedy zaczynają flirtować z dziewczyną przez internet.

Przygotowaliśmy kilka najczęstszych błędów, które popełniają faceci podczas flirtu przez internet.

1) Bycie desperatem.

Wielu facetów już na starcie wyznaje dziewczynie, że będą bardzo szczęśliwi, jeśli ona łaskawie z nimi porozmawia. Dają do zrozumienia, że dziewczyna bardzo im się podoba.

Kiedy dziewczyna odpisuje, robi się jeszcze gorzej. Zaczynają ją atakować cały czas i wypisują co chwilę. Jasno pokazuje to, że w ich życiu nie dzieje się nic ciekawego i nie ma w nim kobiet. Jest to najgorsze wrażenie, jakie można zrobić.

Nie próbuj udawać, że nie jesteś zainteresowany dziewczyną do której piszesz. Jeśli już rozmawiacie, to jest jasne, że jesteście zainteresowani sobą nawzajem. Jednak nie traktuj jej tak, jakby rozmowa z nią była dla ciebie wygraną na loterii.

2) Pójście na ilość.

Wielu facetów uważa, że uwodzenie to tylko i wyłącznie kwestia statystyki. Zasada, że im większa liczba dziewczyn do których napiszesz, tym lepsze efekty – ma w sobie dużo prawdy, jednak trzeba do tego podejść z rozsądkiem.

Pisanie seryjnie, krótkich niespersonalizowanych wiadomości nie jest dobrym pomysłem. Dziewczyna która dostaje kilkanaście wiadomości dziennie, nie będzie odpowiadać na wszystkie. Najprawdopodobniej wiadomości typu: „Hejka”, „Co słychać?”, „Umówisz się ze mną na kawę?, wylądują w koszu nawet nieotworzone.

3) Szukanie podobieństw na siłę.

Przyjęło się, że najlepiej czujemy się z ludźmi podobnymi do nas. Dlatego wielu facetów na siłę próbuje szukać wspólnych cech z dziewczyną do której pisze. Znowu – jest w tym sporo prawdy. Jednak wiele osób robi to w sposób chamski i nienaturalny. Zgadzają się ze wszystkim co dziewczyna powie i udają bratnią dusze, chociaż z dla niej wygląda to raczej jak słaba próba podlizywania się. Nie rób tego.

Facet powinien mieć swoje zdanie. Jeśli dziewczyna mówi coś, z czym się nie zgadzasz to napisz jej o tym. Nie chodzi o to, żeby się wykłócać, czy wyśmiewać ją. Jednak te różnice mogą być fajnym tematem do rozmowy. Jeśli we wszystkim się będziecie zgadzać to szybko zrobi się nudno.

4) Nie umieszczanie zdjęcia w profilu.

Wielu facetów próbuje flirtować z dziewczyną przez internet, nie dodając ani jednego zdjęcia, a dziwi się, że ma słabe efekty. Bzdurne tłumaczenia, że jesteś osobą publiczną nikogo nie przekonają.

5) Miej dobry profil.

Samo posiadanie zdjęć to nie wszystko. Zadbaj aby zdjęcia były fajne i dobrej jakości. Zadbaj również o opis swojego profilu, który zainteresuje dziewczynę. Ułatwi ci to cały proces uwodzenia. Brak dobrego profilu może przekreślić twoje szanse u bardziej atrakcyjnych kobiet.

6) Eseje w pierwszych wiadomościach.

Pierwsza wiadomość powinna być ciekawa i wzbudzająca emocje. Jednak nie warto przesadzać. Wielu facetów w pierwszych wiadomościach pisze eseje, tak długie, że trzeba kilku minut aby je przeczytać. Dziewczyna może nie mieć ochoty na czytanie tak długich tekstów i je najzwyczajniej olać. Jednocześnie sam odpowiedz sobie na pytanie, co o Tobie pomyśli, jeśli nawet jej nie znasz, a już opowiadasz historię swojego życia.

Pierwsza wiadomość powinna być max kilkuzdaniowa.

7) Brak tytułu wiadomości

Wielu facetów pisząc do dziewczyny nie ustawia tytułu. Jest to błąd, ponieważ dziewczyna dostaje dużo wiadomości i czyta tylko te, które przykują jej uwagę. Mały szczegół, a może dużo zmienić.

8) Przeciąganie rozmowy przez internet.

Celem rozmów na portalu randkowym są.. randki. Dziewczyny, które się tam logują oczekują realnych spotkań i relacji. Jeśli dziewczyna poświęca ci dużo uwagi, odpowiada z zaangażowaniem na twoje wiadomości, to nie czekaj zbyt długo, aby zaprosić ją na spotkanie. Nawet jeśli odpowie, że to za wcześnie to nic się nie stanie. Jednak jeśli będziesz przeciągał to w nieskończoność, to w końcu trafi na kogoś bardziej zdecydowanego, kto zgarnie Ci ją z przed nosa.

9) Nudne rozmowy.

Jeśli podczas pisania z dziewczyną się nudzisz, to ona też się nudzi. Nie po to loguje się na portalu randkowym, żeby rozmawiać o polityce, czy wysyłać sobie memy. Postaraj się wzbudzić jakieś emocje w rozmowie.

Flirt to zabawa.

Najważniejsza zasada, to pamiętać o tym, że robisz to wszystko dla przyjemności. Nie spinaj się zbytnio i nie analizuj każdego słowa. Daj sobie trochę luzu, a na pewno będzie to czuć w rozmowie. Nie bój się zaryzykować i droczyć. Nie bądź zachowawczy bo to kończy się nudnymi rozmowami. I kończy się szybko.

Dodaj komentarz