Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba

Jak powiedzieć dziewczynie, że mi się podoba

Nie wiesz jak powiedzieć dziewczynie, że Ci się podoba? Z jej strony też widać zainteresowanie, ale mimo wszystko nie umiesz się przełamać i nie wiesz jak to zrobić? W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, które Ci pomogą!

Zastanów się czy to dobry moment

Jasne, nie ma co sobie tworzyć kolejnych wymówek. Co do zasady, musisz spróbować jak najszybciej im dłużej będziesz zwlekał, tym bardziej dziewczyna będzie tracić zainteresowanie. Jeśli będzie widziała, że się „czaisz” to możesz stracić w jej oczach.

Jednak mimo wszystko ważne jest wyczucie czasu. Na pewno nie nie najlepszym momentem na to jest jej słaby nastrój. Jeśli dziewczyna ma ciężki dzień i jest zdenerwowana, albo bardzo zmęczona czy rozkojarzona to może lepiej zaczekać na lepszy moment.

W takim dniu, dziewczyna może w ogóle nie myśleć o takich sprawach i mimo, że jest zainteresowana i chętna na znajomość z Tobą, to może być chłodna właśnie ze względu na swój nastrój. Oczywiście, nie wydarzy się wtedy jakaś tragedia, ale możesz się zrazić, lub zestresować się i zrobić coś głupiego.

Wybierz więc dzień, w którym dziewczyna chodzi uśmiechnięta i dobrze wam się rozmawia.

Wyczuj dziewczynę

Ludzie są różni. Niektóre dziewczyny są bardzo bezpośrednie i otwarte. Takie cenią sobie najbardziej pewnych siebie facetów. Nie boją się takich rozmów. Jeśli twoja wybranka należy do tego typu, to zachowuj się stanowczo i odważnie. Nie ma potrzeby owijania w bawełnę.

Jeśli jednak dziewczyna jest nieśmiała, cicha i skromna, to spróbuj być bardziej delikatny, tak żeby jej nie przestraszyć. Zbuduj więź i daj jej czas, żeby ci zaufała. Taka dziewczyna na pewno doceni, Twoje starania.

 

Jak mówić komplementy dziewczynie

Jak mówić komplementy dziewczynie

Komplementy w relacjach z kobietami mają bardzo dużą siłę. Jest to miły gest, który może poprawić dziewczynie nastrój. Miłe słowa dla dziewczyny mogą znaczyć więcej niż twój gruby portfel. Pokazuje twoje zainteresowanie i pewność siebie. Większość facetów ma problem z komplementami. Nie potrafi ich mówić, lub w ogóle boi się ich używać.

Jeśli już używają komplementów to często używają oklepanych słabych tekstów typu:

  • „jesteś piękna”
  • „masz ładne oczy”
  • „jesteś bardzo zgrabna”
  • „jesteś zabawna”

Zawsze lepsze to, niż nic, jednak nie spodziewaj się niesamowitych efektów po takich stwierdzeniach.

Komplement powinien być skierowany tylko do tej jednej dziewczyny, do której teraz mówisz. Jeśli mógłbyś powiedzieć to każdej, to znaczy, że coś jest nie tak.

Kobieta przede wszystkich chce być wyjątkowa.

Komplement powinien też być w miarę możliwości realny. Dla wielu facetów będzie to zaskoczenie, ale dziewczyna ma mózg. Jeśli zaczniesz opowiadać jej rzeczy o niej samej, które mijają się z prawdą, to będzie widziała że to nie prawda i że mówisz to tylko po to, żeby się jej przypodobać.

Kiedy mówisz komplement, uzasadnij go. Powiedz co o niej myślisz i dlaczego tak myślisz.

Staraj się komplementować różne osoby w różnych sytuacjach. Szukaj ich unikalnych dobrych cech i mów o nich. W ten sposób nauczysz się naturalnie jak mówić komplementy. Wtedy naturalnie będziesz wiedział też jak mówić komplementy dziewczynie.

Zaproponuj coś

mile słowa dla dziewczyny

Jeśli powiedziałeś miły komplement w dobrym momencie, a dziewczyna jest chociaż trochę Tobą zainteresowana to powinieneś uzyskać pozytywną reakcje. To jednak nie koniec.

Jest to moment w którym musisz poprowadzić relacje dalej, czyli zaproponować dalsze kroki. Zaproponuj spotkanie, wspólne wyjście czy coś innego, co będzie wam pozwalało się do siebie zbliżyć.

Pamiętaj, że dziewczyna choćby nie mogła o Tobie przestać myśleć, jedyne co będzie robić to wysyłać sygnały zainteresowania. Bardzo rzadko się zdarza, że dziewczyna sama robi pierwszy krok. To twoja rola, żeby zaprosić dziewczynę na randkę, powiedzieć że Ci się podoba i ją pocałować. Nikt nie zrobi tego za ciebie.

Dodaj komentarz