Jak być atrakcyjnym facetem

Jak być atrakcyjnym facetem

Wielu facetów podczas podrywu skupia się na tym co powiedzieć, co zrobić, gdzie zabrać dziewczynę i jak przygotować się do spotkania. Jednak niewielu z nich zastanawia się jak być atrakcyjnym facetem. Co zrobić, aby już na starcie mieć dużo lepszą pozycje i aby to dziewczyna chciała o Ciebie walczyć?

Jak być atrakcyjnym mężczyzną

Na atrakcyjność faceta wpływa wiele cech. Każda kobieta ma swoje własne kryteria tak jak i każdy z nas gustuje w innych kobietach. Jednak są pewne fundamenty które decydują czy jesteś atrakcyjnym facetem czy nie.

Wielu facetów mierzy kobiety swoją miarą i skupia się na swoim wyglądzie, myśląc, że to on jest decydujący. Jednak okazuje się, że Kobiety patrzą dużo szerzej na facetów niż my na nich.

Pewność siebie

Pewność siebie, to temat rzeka, o którym pisaliśmy już na tym blogu. Jest to kluczowa cecha, która wzbudza u kobiety poczucie bezpieczeństwa. Kobiety potrafią rozpoznać pewnego siebie faceta. Na nic się zdadzą sztuczki, wyczytane w książce typu: „mowa ciała samca alfa”.

Pewność siebie, to poczucie własnej wartości, posiadanie swojego zdania bronienie go. Nie chodzi, o pokazywanie że masz rację, za każdym razem. Jednak jeśli ze wszystkim się z nią zgadasz i próbujesz przymilać, to na pewno nie świadczy o twojej pewności siebie.

Nieprzewidywalność

Kobiety uwielbiają spontaniczność i nieprzewidywalność. Spontaniczność zabija rutynę i nudę. Sprawia, że życie jest ciekawsze. Kobieta, która widzi, że facet nie potrafi być spontaniczny, będzie się bała nudy i stagnacji. Dziewczyny potrzebują emocji i jeśli facet, nie potrafi im ich dostarczyć zawsze będzie mało atrakcyjny.

Bycie liderem

Bycie liderem, nie zawsze oznacza formalnego prowadzenia jakiejś grupy. Nie musisz być szefem w pracy, kapitanem drużyny czy nic z tych rzeczy. Jeśli jednak w twojej grupie znajomych, to ty będziesz osobą która podejmuje decyzje i z której zdaniem wszyscy się liczą i pytają o opinie, to będzie to bardzo atrakcyjne w oczach kobiet.

Kobieta chce być prowadzona. Chce żeby ktoś się nią zajął. Jeśli widzi, że potrafisz podejmować decyzje i wziąć odpowiedzialność za jakąś grupę, to jest to dla niej jasny sygnał, że będziesz potrafił też poprowadzić ją.

jak byc atrakcyjnym facetem

Poczucie humoru

Poczucie humoru sprawia, że kobieta czuje się przy tobie komfortowo. W żadnym wypadku nie chodzi o robienie z siebie klauna. Poczucie humoru sprawia, że życie jest lżejsze. Poprawia nastrój wszystkich dookoła. Często pokazuje dystans. Każdy lubi być w dobrym nastroju i stara się otaczać ludźmi, którzy taki nastrój potrafią wywołać. Sam też na pewno nie lubisz ludzi, którzy są nudni, zbyt poważni, ciągle narzekają lub nie mają za grosz poczucia humoru.

Posiadanie celu w życiu i rozwój.

Kobiety lubią mężczyzn, którzy mają w życiu cele i dążą do ich realizacji. Ambicja i determinacja to cechy, które bardzo dobrze wróżą. Jeśli Twoje życie to tak naprawdę wegetacja, jeśli płyniesz ciągle z nurtem, nie masz żadnego planu na swoje życie.. To nie spodziewaj się, że wartościowa dziewczyna uzna Cię za atrakcyjnego mężczyznę.

 

 

Dodaj komentarz