Najlepsze teksty na podryw. Czyli jak zacząć rozmowę!

Najlepsze teksty na podryw. Czyli jak zacząć rozmowę!

Flirt i poznawanie drugiej osoby uznawane jest często za swego rodzaju sztukę. W grę wchodzą duże emocje i stres. W filmach wszystko wygląda pięknie, jednak kiedy sami stajemy przed tym zadaniem, często nie jest już tak kolorowo. Czy są teksty na podryw, które gwarantują nam sukces?

Najlepsze teksty na podryw

Wielu facetów szuka magicznej formuły. Zaklęcia, dzięki któremu każda kobieta spotkana na ulicy, czy odczytująca sms’a będzie miała ochotę na dalszą znajomość. Jest to błędne założenie.

Na wzbudzenie pozytywnych emocji w kobiecie składa się wiele czynników. To co mówisz jest jedynie jednym z nich. Ważniejsze jest to jak to mówisz, jak wyglądasz, jaka jest sytuacja, jaki nastrój ma dziewczyna i milion innych czynników.

Pierwsze wrażenie

Jeśli ktoś pyta o najlepsze teksty na podryw. To tak naprawdę szuka odpowiedzi na pytanie: jak zrobić dobre pierwsze wrażenie na dziewczynie. Teksty na podryw mają sprawić, że reszta rozmowy poleci już sama, a dziewczyna już na starcie będzie nami zainteresowana. Jest w tym podejściu dużo prawdy. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jeśli na starcie coś mocno zepsujemy, to ciężko będzie potem odbudować zainteresowanie. Odpowiedni tekst może nam pomóc, jednak jeśli skupimy się tylko i wyłącznie na nim to skazujemy się na porażkę.

tekst na podryw

Energia

Najlepsze teksty na podryw to takie, które wypowiadamy z odpowiednią energią. Nawet najśmieszniejszy żart, wypowiedziany sucho i poważnie – nikogo nie rozbawi, to samo tyczy się flirtu. Nawet najbardziej przemyślane i górnolotne sentencje, nic nie zdziałają jeśli będziesz mówił to bez emocji. To co mówisz jest tylko ułamkiem komunikatu jaki wysyłasz drugiej osobie. Twoja mowa ciała, ton głosu czy mimika twarzy są dużo ważniejsze i to te elementy decydują o tym jak zostaniesz odebrany.

Kobiety lubią pewnych siebie, zdecydowanych facetów, którzy prowadzą szczęśliwe życie. Lubią facetów, którzy mają cele i je realizują. Lubią facetów aktywnych, zaradnych, towarzyskich, ogólnie ogarniętych. Jest cała masa cech, które kobiety lubią w facetach, niezależnie od gustu. Jednak fundamentem tych wszystkich cech jest energia i pewność siebie.

Przypomnij sobie momenty, w których czułeś się spełniony i zadowolony z siebie. Jak wtedy rozmawiałeś z przyjaciółmi przy których czujesz się najlepiej? Najprawdopodobniej mówiłeś głośno, dużo się uśmiechałeś i na pierwszy rzut oka widać było, że wszystko u Ciebie jest OK. Dokładnie taka energia jest pożądana podczas flirtu. Masz się czuć dobrze i zarażać tym dziewczynę, z którą rozmawiasz. Wtedy nawet głupie teksty z internetu mają prawo zadziałać.

Druga strona medalu jest taka, że jeśli podejdziesz do dziewczyny z miną „zbitego psa”, to jedyna szansa na rozmowę jest taka, że dziewczynie zrobi się szkoda i porozmawia z tobą z litości, ale nie o to Ci chodzi.

Zastanów się, czy lubisz rozmawiać z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się gorzej? Czy wolisz osoby, które sprawiają, że czujesz się lepiej?

Po co zaczynasz rozmowę?

Skup się na intencji z jaką zaczynasz rozmowę. Wielu facetów podchodzi do dziewczyn z jednym zdaniem w głowie, jednak kiedy dziewczyna jest chętna do rozmowy, to gubią się i tworzy się niezręczna atmosfera. Rozmawiają i niby wszystko jest ok, ale nie wiedzą co dalej. Ta zasada tyczy się też rozmów na portalach randkowych.

Podchodzisz(lub piszesz do niej) ponieważ w jakiś sposób Ci się spodobała i chciałbyś ją lepiej poznać. Kropka. W tym momencie nie ma nic więcej. Jeśli to możliwe, to będziesz chciał z nią porozmawiać od razu i zobaczyć jaką jest osobą. Jeśli nie ma takiej możliwości (np. jeśli się śpieszysz do znajomych), to będziesz potrzebował kontaktu do niej, aby umówić się w innym terminie. Jeśli będziesz dokładnie wiedział po co do niej podchodzisz, to będzie ci łatwiej rozmawiać, będziesz sprawiał wrażenie bardziej pewnego siebie i zdecydowanego.

Nie napalaj się.

Nie miej zbyt wysokich oczekiwań. Jeśli dopiero pierwszy raz rozmawiacie to nie planuj waszego ślubu, nie wybieraj imion dla waszych dzieci. Obudź w sobie ciekawość. Niech dziewczyna poczuje, że ma Twoje zainteresowanie, a nie że zrobisz wszystko aby ją mieć. Nawet, jeżeli nie ma w Twoim życiu kobiet i to jest twoja „jedyna szansa”, to nie daj tego po sobie poznać.

Dopuść do siebie myśl, że może kiedy poznasz ją lepiej, to wcale nie będziesz taki chętny, aby z nią rozwijać jakąkolwiek relacje. Słuchaj jej i obserwuj, w ten sposób będziesz w stanie mówić lepsze komplementy i prowadzić ciekawszą rozmowę.

Teksty na podryw a pewność siebie

Pewność siebie to fundament. W każdym pytaniu dotyczącym relacji damsko-męskich (i nie tylko) powinno się wspomnieć o pewności siebie. Jeśli będziesz odpowiednio pewny siebie to każdy tekst na podryw będzie dobry. Pewność siebie sprawia, że nie stresujesz się tak bardzo, więc teksty same będą ci przychodziły do głowy, będziesz mówił je w naturalny sposób z pozytywną energią. Zamiast szukać magicznych tekstów na podryw zastanów się jak stać się bardziej pewnym siebie facetem.

Dodaj komentarz